O škole

Škola JŮGEN je vyústěním dlouholetého studování ZDRAVÍ z opačného konce, než nás učili ve školách. Z pohledu prevence a celostního přístupu.
Po vážné nemoci, která zasáhla naší rodinu, jsem začala hlouběji pátrat po otázkách. Zajímalo mě jak vzniká nemoc a co vše tomu předchází, než NEMOC do ŽIVOTA  člověka přijde.

„Škola JÚGEN je vyústěním dlouholetého studování ZDRAVÍ z
opačného konce, než nás učili ve školách. Z pohledu prevence a
celostního přístupu..“

Postupně jsem nacházela odpovědi a potkávala lidi, kteří na tyto mé otázky dokázali odpovídat.
Mým přáním bylo, aby jsem nějakým způsobem dokázala propojit lidi, kteří mají stejné otázky jako já, s lidmi, kteří mají různé pohledy a metody, které dokážou předat a díky tomu na tyto otázky odpovídat.
Proto vznika škola ceostního přístupu ke zdraví.

Cílem školy JÚGEN je rozvíjet celostní pohled a vnímání souvislostí v oblasti lidského zdraví.
Informovat veřejnost o možnostech UZDRAVENÍ.

Studium jednotlivých oborů umožní studentům načerpat informace v souvislostech a na jednom místě pohromadě pro účely vlastního přístupu ke zdraví.